Kahkahayı yaşamayı öğreneceksiniz – Kahkaha sadece Kahkaha Yogasının öğrenilmesi ve yapılmasından ibaret değildir – kahkaha onu yaşamakla ilgilidir. Mutluysanız ama etrafınızdaki insanlar mutlu değilse uzun bir süre mutlu kalmanıza izin vermeyeceklerdir.
Bu nedenle, mutlu olabilmeniz için diğerlerine mutluluk getirmeniz gereklidir.

Sizce… Kendi hayatınızla birlikte başkalarının hayatına daha fazla Kahkaha ve Neşe getirmeniz için bilinçli bir çaba göstermenizin zamanı gelmedi mi?

Uluslararası Sertifikalı Kahkaha Yogası Eğitmenlik Eğitimi

Kahkaha Yogası Eğitmenlik Eğitimlerimiz,  Mutluluk Kahkaha Akademisi Kurucusu Master Kahkaha Yogası Eğitmeni ve Kahkaha Elçisi Şengül Esen Demir tarafından verilmektedir.

Kahkaha Yogası Eğitmenliği Sertifika Programının sonunda katılımcılar, Uluslararası geçerliliği olan “Sertifikalı Kahkaha Yogası Eğitmeni” ünvanını alarak. Dr. Madan Kataria ve Şengül Esen Demir  imzalı sertifikaya sahip olacaklardır.

Kahkaha Yogası Liderleri yetiştirerek; Uluslararası Kahkaha Yogası Liderliği Sertifika verme yetkisine sahip olacaklardır.

Kahkaha Yogasının yaygınlaştırılmasını sağlamak ve Eğitmenlerimiz arasında olmak ister misiniz.?

Her şeye rağmen gülün ve kahkaha atın…

Ne Haliniz varsa ŞEN GÜLÜN

Sertifikasyon program içeriği ve detaylar için info@mutlulukkahkaha.com mail atabilir yada iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğiticinin Eğitimi

Enstrümanlar

Kahkaha Yogası Eğitmenliği

Performans Çalışması

Staj Uygulamaları ve Mentorluk

ve daha fazlası… 😉

Kahkaha Yogası alanında kendini geliştirmek ve yaymak isterim dersen 😉

Kahkaha Yogasının Anatomisi

Nedir?

Kahkaha Yogası Eğitmenlik Eğitiminin Katkıları

Sertifikalı Kahkaha Yogası Eğitmeni olarak, Kahkaha Yogası liderleri yetiştirme ve Uluslararası Kahkaha Yogası Liderliği Sertifikası verme yetkiniz olacaktır.

İş hayatına farklı enstrümanlar ile giriş yapabilirsin.

Kurumlar, Şirketler, Okullar, Hastaneler ve Huzurevleri gibi farklı uygulama alanlarında, Fiziksel ve Zihinsel Engelliler vs… Yaşamın tüm alanlarında ihtiyaç duyan herkes ile birebir ve grup çalışmaları kapsamında Kahkaha Yogası seansları yapmayı öğreneceksiniz.

Sertifika Programı

Sertifika programının sonunda katılımcılar Uluslararası geçerliliği olan “Sertifikalı Kahkaha Yogası Eğitmenlik Eğitimi” ünvanını alarak;
Dr. Madan Kataria ve Şengül Esen Demir imzalı sertifikaya sahip olacaksınız.!!!

Kahkaha Yogası Eğitmeni

Kahkaha Yogası alanında kendini geliştirmiş her lider kendisi gibi liderler yetiştirebilir. Uluslararası Sertifikalı Kahkaha Yogası Eğitmeni olarak, Liderler yetiştirme ve Uluslararası Kahkaha Yogası Liderliği Sertifikası verme yetkisine sahip olacaktır.

Follow a manual added link
Follow a manual added link

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz Online olarak devam etmektir…

Sizlerden aldığımız geri dönüşler bizim için çok kıymetli…

Eğitimlerimiz için ne demişler haydii izleyelim…