Kahkaha Yogası;
Hintli Tıp doktoru Dr.Madan Kataria tarafından geliştirilen ve Kahkaha egzersizleri ile yoga nefes tekniğini de içinde barındıran tüm dünyada her alanda destek terapi olarak kullanılmakta olan bilimselliği kanıtlanmış bir yöntemdir.

KAHKAHA YOGASI
LİDERLİĞİNİ
BİR MESLEK OLARAK
YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Uluslararası Sertifikalı Kahkaha Yogası Liderlik Eğitimi

Kahkaha Yogası Liderliği Eğitimlerimiz,  Mutluluk Kahkaha Akademisi Kurucusu Master Kahkaha Yogası Eğitmeni ve Kahkaha Elçisi Şengül Esen Demir tarafından verilmektedir.

Kahkaha Yogası Liderliği bir meslektir. Bir çok yöntemi kapsayan sertifika programıyla ayrıca bir lider, Kahkahanın Anatomisini de teknik olarak öğrenir. Bu sertifika programının sonunda katılımcılar Uluslararası geçerliliği olan “Sertifikalı Kahkaha Yogası Lideri” ünvanını alarak;

Dr. Madan Kataria ve Şengül Esen Demir  imzalı sertifikaya sahip olacaklardır.

Her şeye rağmen gülün ve kahkaha atın…

Ne Haliniz varsa ŞEN GÜLÜN

Sertifikasyon program içeriği ve detaylar için info@mutlulukkahkaha.com mail atabilir yada iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Nefes Teknikleri

Oyun & Drama

Ritm & Müzik

Dans

😉

ve daha fazlası…

😉

Kahkaha Yogası alanında kendini geliştirmek ve yaymak isterim dersen 😉 KAHKAHADAŞ’larımız arasına katılabilirsin.

Eğitimi almak istiyorum

Kahkaha Yogası Lideri olmak istiyorum.

Kahkaha Yogasının Anatomisi

Nedir?

Kahkaha Yogası Liderine sağladığı katkıları

Kahkaha Anatomisini öğrenmek, hayatına daha çok neşe, kahkaha, yaratıcılık ve enerji katmak demektir. Kişiye espri anlayışının gelişmesine katkı sağlayarak; yaşam kalitesini arttırır.

İş hayatına farklı enstrümanlar ile giriş yapabilirsin.

Kahkaha yogası Anatomisini öğrenirken Stres yönetimi Yüksek Performans, Takım oluşturma, iletişim becerileri, kendine güven, liderlik ve yaratıcılık gibi konularda kullanılabilecek en etkin teknikleride beraberinde alır. Lider adayı diğer programlar ile kendine farklı bir yatırım da yapmış olur.

Sertifika Programı

Sertifika programının sonunda katılımcılar Uluslararası geçerliliği olan “Sertifikalı Kahkaha Yogası Lideri” ünvanını alarak;
Dr. Madan Kataria ve Şengül Esen Demir imzalı sertifikaya sahip olacaklardır.

Kahkaha Yogası Lideri

Kahkaha Yogası alanında kendini geliştirerek yaşamın her alanında neşe ve kahkahayı yaygınlaştırarak sevincini taze tutar. Meslek olarak bu alanda faaliyet gösterebilir.

Follow a manual added link
Follow a manual added link

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz Online olarak devam etmektir…

Sizlerden aldığımız geri dönüşler bizim için çok kıymetli…

Eğitimlerimiz için ne demişler haydii izleyelim…