Mutluluk Koçluğu ve Liderliği Sertifikasyon Programı

ICF/CCE Onaylı Mutluluk Koçluğu ve Liderliği Sertifikasyon Programı

EĞİTİMİN İÇERİĞİ
Pozitif psikoloji Temelli ve Kolb yöntemine (Deneyimsel Öğrenme) göre Dünyadaki ve Türkiye’deki Mutluluk Bilimi araştırmaları kapsamında; Mutluluğun bir seçim olduğunu, kişilerin ESENLİK VE İYİLİK halinde olmalarına katkı sağlayan… Mutluluk Bilimi referansıyla Mutluluk Koçluğu ve Liderliği Eğitimimizde;

• Öncelikle Kişisel mutluluğunuzu artıracak araçlarla kendi Kişisel mutluluğunuzu keşfedip, bu yolculukta bir sonraki seviyeye geçmek için zaten evrimleşme yaşayacaksınız.
• Mutluluk Çerçevelerini, bireysel ve grupların Mutluluğunu artırmak için uygulanabilecek birçok eyleme geçirilebilir aracı ve teknikleri öğreneceksiniz.
• Çerçeveleri ve nasıl çalıştığını öğrendikten sonra, artık Mutluluk Atölyesi ve Koçluk Oturumları için hazırsınız.

– Koçluk ve Liderlik Becerileri
– Atölye Çalışması Teknikleri
– Mutluluğun Felsefesi
– Yöntem ve Teknikler
– Görsel, İşitsel ve Dokunsal Dışavurum teknikleri ve Mutluluk
– Bireyselden Tümevarıma Mutluluk Çalışmalar
– Mutluluk Atölyeleri (Her alanda kullanılabilecek, Bireysel, Grupsal, Kurumsal)
– Döngüsel Mutluluk Tasarımları
– Mutluluk ve Strateji Atölyeleri
– Bütünsel Mutluluk Becerileri
– Mutluluk Koçluğu ve Liderliği Yetkinlik Uygulamaları
– Staj ve SAHNE…

Uygulamalı olarak hem katılımcı, hem de Mutluluk Koçu ve Lideri olarak, her açıdan yetkinliklerinin oluşturulması sağlanacaktır. Mutluluğun yaygınlaştırması konusunda Liderlik yapmak isteyen herkes bu eğitimi alabilir.

Türkiye de @mutlulukkahkahaakademisi kurucumuz Mutluluk Koçu ve Lideri Eğitmeni  @sengulesendemir ve yetiştirdiğimiz Mutluluk Koçlarımız ile Liderlerimizle  başlattığımız ..

  • Mutluluk Öğrenilebilir
  • Mutluluk Kampları,
  • Mutluluk Seminerleri,
  • Mutluluk Sınıfları
  • Mutluluk Atölyelerimizde

Yer Almak ve… Mutluluk Koçumuz, Liderimiz Olmak İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz.

Mutluluk

düşüncelerinizin, söylediklerinizin ve yaptıklarınızın uyum içinde olması halidir.

Sertifikasyon program içeriği ve detaylar için info@mutlulukkahkaha.com mail atabilir yada iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kişisel Keşif

Mutluluğun Enstrumanları

Mutluluk Atölyeleri

Artık Hazır mısın?

Eğitim Süresi

18 Saat+Mentorlük
(Teorik+Uygulama+Staj)

Nasıl çalışır ve İşler.

ve daha fazlası… 😉

Eğitmenler, Öğretmenler, Psikologlar, Yöneticiler, Psikiyatristler, Koçlar, Hemşireler-Ebeler, Sağlık Personeli, Turizmciler, Satış Yöneticileri, Araştırma görevlileri, Sosyal Çalışmacılar, İnsan Kaynakları Danışmanları, Akademisyenler, Evlilik ve Aile Terapistleri Doktorlar, Yoga Eğitmenleri, Spor Hocaları, Animatörler, Engelli ve sorunlu çocuklarla çalışan meslek grupları, çok katlı pazarlama işi yapanlar, kişisel gelişim uzmanları, terapistler, bankacılar, avukatlar, spikerler, sanatçılar, turizmci ve tur operatörleri ve HAYATLARINA MUTLULUĞU KATMAK VE MUTLULUĞU YAYGINLAŞTIRMAK İSTEYEN HERKES…

(Uygulayıcılar)

  • Uluslararası geçerliliği olan ICF/CCE Onaylı Sertifika ve Unvan alacaklar. Kurumsal ve Bireysel Çalışmalar yapabilecekler.

Eğitimin sonunda staj çalışmaları da yapılacaktır.

Kahkaha Yogasının Anatomisi

Nedir?

Kahkaha Yogası Liderine sağladığı katkıları

Kahkaha Anatomisini öğrenmek, hayatına daha çok neşe, kahkaha, yaratıcılık ve enerji katmak demektir. Kişiye espri anlayışının gelişmesine katkı sağlayarak; yaşam kalitesini arttırır.

İş hayatına farklı enstrümanlar ile giriş yapabilirsin.

Kahkaha yogası Anatomisini öğrenirken Stres yönetimi Yüksek Performans, Takım oluşturma, iletişim becerileri, kendine güven, liderlik ve yaratıcılık gibi konularda kullanılabilecek en etkin teknikleride beraberinde alır. Lider adayı diğer programlar ile kendine farklı bir yatırım da yapmış olur.

Sertifika Programı

Sertifika programının sonunda katılımcılar Uluslararası geçerliliği olan “Sertifikalı Kahkaha Yogası Lideri” ünvanını ve Dr. Madan Kataria imzalı sertifika alacaklardır.

Kahkaha Yogası Lideri

Kahkaha Yogası alanında kendini geliştirmiş her lider kendisi gibi liderler yetiştirebilir ve bu alanda sertifikasyon programları düzenleyebilir ve bu alanda faaliyet göstebilir.

Follow a manual added link
Follow a manual added link

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz Online olarak devam etmektir…

Sizlerden aldığımız geri dönüşler bizim için çok kıymetli…

Eğitimlerimiz için ne demişler haydii izleyelim…