Mutluluk Bilimi Koçluğu ve Eğitmenliği
Mutluluk Kahkaha Akademisi
Berkeley Institute of Wellbeing California and Happiitude India Onaylı  Uluslararası Sertifikasyon Programı.

Happiitude_india şirketi ve California, Berkeley Institude of Well-Being ile tasarlanmıştır.

Uluslararası Sertifikalı Mutluluk Bilimi Koçluğu ve Eğitmenliği

HAPPİİTUDE_INDIA ŞİRKETİ; Happiitude, Asya’nın Mutluluk ve Refah alanında çalışan 1 numaralı şirketidir. İş yerinde tutku ve büyümeyi ateşleyen sürdürülebilir bir kültür oluşturmak için mutluluk bilimi etrafında tasarlanmış etkili araçlar, metodolojiler ve çerçeveler sunmaktadır.

Bu heyecan verici Sertifikalı Mutluluk Koçu Yolculuğu, Kaliforniya, Berkeley Well-being ile birlikte formüle edilen “Mutluluk Planı’nın yöntemlerini, araçlarını ve çerçevelerini size donatarak sizi bir sonraki mutluluk ve büyüme düzeyine götürecektir.

Bu kurs, pozitif psikoloji alanında yürütülen en iyi araştırmalardan bazılarını öğrenmenize ve deneyimlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Programımız, katılımcıların Mutluluğu sadece anlamalarına değil, daha da önemlisi içeriden deneyimlemelerine yardımcı olan deneyimsel faaliyetlere dayanmaktadır.Bu kanıta dayalı deneyimsel kurs, en derin benliğinize tanık olmak ve ilham almak için ihtiyacınız olan her şeydir.

Sertifikalı Mutluluk Koçu kursu sadece kişisel gelişim için bir fırsat değil, aynı zamanda ufkunuzu genişletmek ve milyar dolarlık Mutluluk ve Refah endüstrisinin bir parçası olmak için de bir fırsattır.

Öncelikle Kişisel mutluluğunuzu artıracak araçlarla kendi Kişisel mutluluğunuzu keşfedip…
Bu yolculukta bir sonraki seviyeye geçmek için zaten evrimleşme yaşayacaksınız.

Mutluluk Çerçevelerini, bireysel ve grupların kurumların Mutluluğunu artırmak için uygulanabilecek birçok eyleme geçirilebilir aracı ve teknikleri öğreneceksiniz.

Çerçeveleri ve nasıl çalıştığını öğrendikten sonra, artık Mutluluk Atölyesi ve Koçluk Oturumları için hazırsınız.

Mutluluk

düşüncelerinizin, söylediklerinizin ve yaptıklarınızın uyum içinde olması halidir.

Sertifikasyon program içeriği ve detaylar için info@mutlulukkahkaha.com mail atabilir yada iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kişisel Keşif

Mutluluğun Enstrumanları

Mutluluk Atölyeleri

Artık Hazır mısın?

Eğitim Süresi

18 Saat+Staj Uygulamalar

Nasıl çalışır ve İşler.

ve daha fazlası… 😉

Eğitmenler, Öğretmenler, Psikologlar, Yöneticiler, Psikiyatristler, Koçlar, Hemşireler-Ebeler, Sağlık Personeli, Turizmciler, Satış Yöneticileri, Araştırma görevlileri, Sosyal Çalışmacılar, İnsan Kaynakları Danışmanları, Akademisyenler, Evlilik ve Aile Terapistleri Doktorlar, Yoga Eğitmenleri, Spor Hocaları, Animatörler, Engelli ve sorunlu çocuklarla çalışan meslek grupları, çok katlı pazarlama işi yapanlar, kişisel gelişim uzmanları, terapistler, bankacılar, Avukatlar, Spikerler, Sanatçılar, Turizmci veTur Operatörleri ve Sağlıklı olup hayatlarına mutluluğu katmak isteyen herkes… 😉

Kahkaha Yogasının Anatomisi

Nedir?

Kahkaha Yogası Liderine sağladığı katkıları

Kahkaha Anatomisini öğrenmek, hayatına daha çok neşe, kahkaha, yaratıcılık ve enerji katmak demektir. Kişiye espri anlayışının gelişmesine katkı sağlayarak; yaşam kalitesini arttırır.

İş hayatına farklı enstrümanlar ile giriş yapabilirsin.

Kahkaha yogası Anatomisini öğrenirken Stres yönetimi Yüksek Performans, Takım oluşturma, iletişim becerileri, kendine güven, liderlik ve yaratıcılık gibi konularda kullanılabilecek en etkin teknikleride beraberinde alır. Lider adayı diğer programlar ile kendine farklı bir yatırım da yapmış olur.

Sertifika Programı

Sertifika programının sonunda katılımcılar Uluslararası geçerliliği olan “Sertifikalı Kahkaha Yogası Lideri” ünvanını ve Dr. Madan Kataria imzalı sertifika alacaklardır.

Kahkaha Yogası Lideri

Kahkaha Yogası alanında kendini geliştirmiş her lider kendisi gibi liderler yetiştirebilir ve bu alanda sertifikasyon programları düzenleyebilir ve bu alanda faaliyet göstebilir.

Follow a manual added link
Follow a manual added link

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz Online olarak devam etmektir…

Sizlerden aldığımız geri dönüşler bizim için çok kıymetli…

Eğitimlerimiz için ne demişler haydii izleyelim…